01
ליווי מלא
פרויקט של ממש, מתחיל מפגישת יעוץ במהלכה אנו לוקחות מידות, מבינות את הסגנון העיצובי המועדף/ שיהלום באופן המיטבי ביותר את הבית, ומספקות הערכת עלויות והצעת מחיר לליווי עבור ביצוע כלל המשימות. בשלב הבא ולאחר תחילת העבודה, אנו מעבירות את כל המידע המצוי ברשותנו לטבלה שמלווה אותנו לאורך הפרויקט כסמן דרך למעקב אחר התקדמות ועמידה ביעדים תקציביים. משך פרויקט הסטיילינג לרוב נע בין חודש לשלושה חודשים בהתאם לגודל הבית ושיתוף הפעולה של הלקוחות ופרויקט השיפוץ נמשך עד שנה. ישנה אפשרות לשדרג למסלול VIP - אנחנו עובדות, אתן במזגן - לפרויקטים בהם אין הישענות על יד 2.
02
ליווי בזק
פוקוס על החלל המרכזי - בדרך כלל פינת אוכל, סלון, מטבח. כתלות בכמות המשימות לעתים ניתן להוסיף חדר לבחירה. שלושה ימי עבודה במהלכם מתבצעות גם ההתקנות וגם הרכישות עם מעט עבודת הכנה מקדימה (זו כוללת לרוב הזמנה של ריהוט מותאם אישית, הזמנת איקאה טפטים ואמנות). בתום שלושת הימים החלל שהוגדר מראש מתותקתק ברמת המגזין.
03
יום ליווי בודד (או כמה)
לא בשלים או זקוקים לתהליך עיצוב יסודי אבל כן זקוקים לסיוע ממוקד? מעולה! קנו את הזמן שלנו :) במהלך יום ליווי אחד אנחנו יכולות להספיק המון! למצוא לכם רשימה מרשימה של פריטי יד 2 על מנת לרהט את כל הבית בשיק במחירים נמוכים, לסייר איתכם בשווקי הפשפשים בתל אביב ובחיפה, לעשות איתכם סיבובי רכישות בדרום תל אביב או בצפון השרון באאוטלטים של כל חברות הריהוט הגדולות. ליווי ממוקד לפי צורך!
04
סשן מיקוד עיצובי
מתאים לחרוצות! פגישת מיקוד עיצובי במהלכה נעבור על כל חלקי הבית, נמדוד, נבין לעומק את הצרכים והרצונות ונבנה יחד תכנית עיצובית מפורטת ליישום ומעקב שלכן הכוללת גווני צבע, רשימת ספקים מותאמת אישית, עמודת תקציב מקסימלי לכל משימה והערות למעקב שוטף ונח שלכן בקצב שלכן. ישנה אפשרות לשדרג את הסשן ולקבל בסיומה תכנית העמדה של החלל המרכזי הנידון.
05
שירות עיצוב אונליין
גרה בטיזינאבי? רוצה להסתייע בליווי צמוד ומותאם אישית אבל לא להוציא על זה הון? אולי מסלול האונליין שלנו יתאים לך! במסלול זה תקבלי טבלת משימות נהירה וטובה עם פירוט מדוקדק של הספקים, פרטי הקשר, מידות וכדומה. בנוסף, תקבלו לוחות השראה לכל החללים המיועדים שהם תולדה של הבנת הצרכים והטעמים שלכן. זאת לאחר מילוי שאלון, שליחת תמונות של החללים ומידות לפי בקשתנו.
06
מתנה ליולדת - עיצוב חדר תינוק/ת
את רוצה להעניק לתינוק/ת שלך חדר נעים ויפה להתחיל בו את החיים באנרגיות טובות? נחרדת מהעיצובים שחוזרים על עצמם אצל כל מי שאת מכירה? בואו נשתלט על העניין! שתי פגישות תכנון ויום התקנות אחד ויש לתינוק/ת שלכם חדר מקסים ויחודי מאוד בנוף. זו גם מתנה נהדרת מהקרובים ביותר.
רוצות לשמוע עוד?
מלאו את השאלון וניצור עמכן קשר בהקדם!
שם*

איזור מגורים? (כתובת, שכונה, עיר)

שכירות/בעלות?

הרכב משפחתי

תקציב רצוי

סוג עבודה

סוג בית

פרטי התקשרות*

עוד משהו?