01
ליווי להלבשה
פרויקט של ממש הכולל גם את החלקים הציבוריים של הבית וגם את חדרי השינה.
מתאים למי שרוצה להפיח חיים חדשים בביתה אך לא זקוקה לשינויים תשתיתיים, הזזות של נקודות חשמל ואינסטלציה או הרמת מרצפות. הפרויקט מתחיל מפגישת יעוץ במהלכה אנו לוקחות מידות, מבינות את הסגנון העיצובי המועדף/שיהלום באופן המיטבי ביותר את הבית שלכן, ומספקות הערכת עלויות והצעת מחיר לליווי עבור ביצוע כלל המשימות.
בשלב הבא אנו מעבירות את כל המידע המצוי ברשותנו לטבלה שמלווה אותנו לאורך הפרויקט כסמן דרך למעקב אחר התקדמות ועמידה ביעדים תקציביים.
משך פרויקט ההלבשה לרוב נע בין חודש לשלושה חודשים (בהתאם לגודל הבית ושיתוף הפעולה של הלקוחות) שבהם תזכו לליווי צמוד עד קבלת התוצר הסופי המשמח שהוא בית יפהפה מ-א׳ ועד ת׳.
02
ליווי לשיפוץ והלבשה
מפרקות הכל (או רק חלק) ובונות מחדש!
שיפוץ לא חייב להיות כאב ראש, וכשאתן מסתייעות בצוות מיומן עם תשוקה לשיפוצים - הוא אפילו חייב לא להיות כאב ראש! את השיפוצים שלנו מלווה צוות מטעמנו המורכב ממעצבת פנים האמונה על התכנון ומלבישה האחראית על הפיין טיונינג. אל התהליך מתלווה נבחרת מנצחת של ספקים ואנשי כפיים עמם אנו מצויות בקשרי עבודה ממושכים וטובים וסומכות עליהם בעיניים עצומות, ובזכותם (ובזכותנו) אתן יכולות להיות שקטות ורגועות לכל אורך השיפוץ בידיעה שיושלם על הצד הטוב ביותר. הליווי שלנו נמשך כחצי שנה (לעתים פחות לעתים יותר, כתלות במורכבות הפרויקט), עד לקבלת הבית החדש עליו תמיד חלמתן, המשלב פונקציונליות מעולה ויופי חד פעמי.
03
ליווי בזק
כאן נתמקד בחלל המרכזי - בדרך כלל פינת אוכל, סלון, מטבח. כתלות בכמות המשימות לעתים ניתן להוסיף חדר נוסף לבחירה. לאחר פגישת יעוץ ראשונית, תקבלי מאיתנו טבלה המרכזת בתוכה את כלל המשימות והרכישות אותן נבצע בפרויקט השדרוג. הליווי שלנו מתפרס על פני שלושה ימי עבודה פרונטליים, במהלכם מתבצעות גם ההתקנות וגם הרכישות, עם מעט עבודת הכנה מקדימה (זו כוללת לרוב הזמנה של ריהוט מותאם אישית, הזמנת איקאה, טפטים ואמנות).
בתום שלושת הימים החלל שהוגדר מראש מתותקתק ברמת המגזין.
04
סשן מיקוד עיצובי
פגישת מיקוד עיצובי פרונטלית בת שעתיים במהלכה נעבור על כל חלקי הבית, נמדוד, נבין לעומק את הצרכים והרצונות שלכן ונבנה יחד תכנית עיצובית מפורטת ליישום ומעקב שלכן. התכנית כוללת: גווני צבע, רשימת ספקים מותאמת אישית, לינקים לרכישות אינטרנטיות, עמודת תקציב מקסימלי לכל משימה והערות למעקב שוטף ונח בקצב שלכן. מתאים לחרוצות ותקתקניות!
05
עיצוב ממוקד בשלט רחוק
נמצאות בבידוד/סגר/גרות בטיזי? לא מפחיד אותנו! במסלול הזה אתן שולחות לנו תמונות, סרטונים או תכנית של החלל המרכזי בביתכן בצירוף רשימה של כל הפינות הלא פתורות אותן תרצו לשדרג. לאחר שיחת טלפון או זום אנחנו יוצאות למשימה - לבנות לכן מרחוק רשימה ובה פתרונות פרקטיים ורעיונות עיצוביים שישדרגו את החלל בעזרת צבע, אמנות, טפטים, טקסטיל וגופי תאורה. כל זה קורה על גבי טבלה מפורטת ונוחה למעקב.
תוך שלושה ימי עבודה, נגבש קונספט עיצובי ונבנה תכנית עבודה איתה אתן יכולות לצאת לדרך באופן עצמאי. מתאים לחרוצות ותקתקניות שמתגוררות רחוק מאיתנו (כן, אפילו בחו"ל!) וכמובן, מתאים לכולן בתקופה הנוכחית.
06
בנק שעות
עדיין לא בשלות או זקוקות לתהליך עיצוב יסודי, אבל כן זקוקות לסיוע ממוקד מאיתנו? מעולה! קנו את הזמן שלנו :) ברכישה של בנק שעות אנחנו יכולות להספיק המון! למצוא לכן רשימה מרשימה של פריטי יד 2 על מנת לרהט את הבית בשיק במחירים נמוכים, לסייר אתכן בשווקי הפשפשים בתל אביב ובחיפה או לעשות אתכן סיבובי רכישות בדרום תל אביב. בימים אלו בהם העסקים סגורים, נשמח למצוא לכן במסגרת הזו פריטים מהממים לרכישה אינטרנטית. בקיצור, ליווי ממוקד לפי צורך! *מינימום עשר שעות עבודה
רוצות לשמוע עוד?
מלאו את השאלון וניצור עמכן קשר בהקדם!

  שם*
  על איזה שירות תרצו לקבל פרטים נוספים?


  איזור מגורים? (כתובת, שכונה, עיר)


  שכירות/בעלות?


  הרכב משפחתי


  תקציב רצוי


  סוג עבודה


  סוג בית

  פרטי התקשרות*  עוד משהו?