עדכונים משמחים על הנעשה בימים אלה

13 במאי 2018

היי חברות

 

הנה נסיון שלי לקיים הבטחה שהבטחתי לעצמי ולעצמכן עכשיו. לנהל יומן כיפי מהנעשה בפרויקטים בשטח. זה מהנדרים האלה שאת נודרת, מקיימת שבועיים ואז שוכחת – אבל תנו לי צ'אנס, אני כותבת מהלב!

 

אז איזה פרויקט בדיוק מסיימות?

בימים אלה אנו מסיימות פרויקט כל כך מרגש של זוג נשים אהובות ואוהבות שעוקבות אחרינו ואנחנו אחריהן כבר כמה שנים. נתתי להן יעוץ בדירתן  הקודמת ומאז אנחנו בקשר, ובאותו יום שחתמו על הדירה אליה עברו חוזה שכירות – הרימו טלפון להתחלת התהליך. מדובר בדירה ענקית שדרשה עבודת תכנון וחשיבה מחוץ לקופסה כדי לעמוד ביעדים התקציביים הכלל לא פשוטים שהציבו לנו, והשבוע נסיים את החדר המוזנח ביותר בדירה עד לרגע זה – חדר העבודה.

קצת תמונות מהתהליך:

איזה פרויקט בדיוק מצלמות?

הפרויקט הסודי שהפך לויראלי ביום חשיפתו! בחודש אפריל, במשך שבוע שבו טסה אישה אחת בת מזל לחו"ל, חלשנו על הדירה בהרכב מלא של בעלי מקצוע וביצענו מהפך בדירה שעד להגיענו הייתה נטולת כל טאץ' או יומרה עיצובית וואט-סו-אבר. התמונות לא מתקרבות ללהמחיש מה שקורה שם עכשיו, ולכן בקרוב תגיע לשם אורית ארנון ותצלם אותו כמו שצריך.

איזה פרויקט בדיוק מתחילות?

פרויקט קסם. בחור נפלא ונעים ומקסים שנפרד מאשתו ועבר לגור מולה 🙂 אנחנו מסייעות לו להפוך את דירת הקבלן שרכש למשהו מיוחד שאין עוד לאף אחד. העבודה שלפנינו מרובה, החזון מתגבש, הלב כבר מתרגש. השבוע הכנסנו את יוני לראשונה שעושה שם צבע והכנה תשתיתית לבאות ואנחנו צופות שתוך חודש מהיום יהיו כאן כבר תמונות מרגשות ממש.

מי קיבל טופס 4?

  1. ממש כל רגע יקבלו טופס ארבע אנטון ורותם שרכשו דירת גן יפהפיה במודיעין. את רותם ואנטון אני מלווה מזה שנתיים וזה כל כך כיף סוף-סוף להפוך את הברברת למעשים. איזה יפה הולך להיות יא אלוהים!
  2. וגם ענת מהצפון הישן כל רגע תקבל טופס 4 ובינתיים הונח כבר פרקט וכל ההתקנות של הנגרויות כמעט יושלמו עוד החודש! במקביל אנחנו יוצאות לימי קניות יסודיין במסגרתם ישבנו על כל ספה שאי פעם רופדה במדינת ישראל וטרם מצאנו את הכלה. אבל נעדכן!

ואיפה התפרסמנו?

בפאקינג טיים אאוט, אוקיי?

היה ממש כיף להתראיין לכתבה של הילה עידו על דירות יפות בתל אביב. הילה היא גם צלמת אדריכלות וגם מתחתנת ברגעים אלה ממש ומאחלות לה מכאן מזל טוב ותודה רבה על התמונות המדהימות (מצורפות כאן) על אף שלא כולן פורסמו בכתבה.

 

 

והנה התמונות שהילה המוכשרת צילמה מהבית שלי אהוב-לבי

תמונות אלו צולמו על ידי הילה עידו במסגרת כתבה בטיים אאוט תל אביב

 

וואי זה היה ממש נחמד נכון?

אז תציקו לי שאתמיד!

להתראות בשבוע הבא, נטע ברזילי את מלכה!