בית הפוסטרים

הנכס: דירת חמישה חדרים בצפון תל אביב

שכירות/ בעלות: בעלות

הלקוחות: זוג + 3 + כלב ענק ונפלא

המסלול: ליווי מלא

צילום: אורית ארנון

 

ניתן היה להסיק כנראה בקלות מפגישת היעוץ שחרגה מגבולות הזמן והעיצוב, שאנו נכנסות לפרויקט שיחרוג גם הוא מגבולות הזמן והעיצוב, ואיזה כיף לחצות גבולות עם הפוסטרים.

דירת קבלן סטנדרטית ביותר, חמישה חדרים בצפון תל אביב, משפחה שנדדה בין ארצות וערים ומצאה עצמה בבית עם רצפות מבריקות שמהן השתקף בית שלא הזדהו איתו בשום אופן. האתגר הקשה ביותר כאן היה להלביש כל כך הרבה שטח ולנצח כל כך הרבה מגבלות "קבלניות", אבל ההקלה הגיעה בדמות נועה פוסטר, אשת עסקים ממולחת ביום, ואוצרת אמנות גאונה בלילה. נועה נתנה לנו הצצה לעולם פנימי כל כך עשיר, שתפסנו עצמנו בידיים בשלב מוקדם של הפרויקט, ואמרנו – עצרו הכל, צריך לעשות כאן דברים אחרת. ימי ליווי בשוק הפשפשים? תהליך ליקוט אמנות בגלריות? תכנית תאורה מסודרת? שכחו מהכל – כאן עשינו הכל אחרת. את מרבית הריהוט ליקטנו בכלל מספקים אמריקאים וריכזנו את הכל במכולה שהגיעה במיוחד, את האמנות ליקטנו בתהליך משותף שמרבית מקורותיו היו בכלל מכרים וחברים של האדונית פוסטר, בעלת הטעם המשובח ביותר בגוש דן והמרכז, אה – וסיורים בשוק או בחנויות – פשוט דילגנו על זה לגמרי. איפה שנדרשה נוכחות פיסית אמרה נועה ללא מורא " תחליטי לי את", וכך זכתה למשל לכורסאות מרופדות ירוק עם קדר אדום. "הזכוכית החלבית הזו לצד פינת האוכל עושה לי אולקוס" התוודינו לקראת סוף התהליך, "בסדר אם כך" אומרת נועה "תחליפו אותה במשהו יפה" וכך זכתה משפחת פוסטר במשרביה טורקיז משגעת שחוצצת בין פינת האוכל לאזור המגורים, לצד פרינט של תחנת רידינג, אשר תחנות הכח שלה נשקפות מרוב חלונות הבית.

וככה, במשך כמעט שנה, קילפנו שכבה ועוד שכבה מבני ובנות המשפחה הנפלאה הזו, ותלינו את השכבות להתייבש על כל קירות הבית. היום הבית נושא את הדנא הפוסטרי באופן כל כך מובהק, שפשוט אף משפחה אחרת לא יכולה לגור בבית הזה.

פוסטרים, תודה על הזדמנות מרגשת להכנס לכם לבפנוכו של החיים ולדוג את כל מה שיפה, וברוך השם הכל יפה.

Up