דירה משונה ומטריפה

אחד הדברים שהכי מושכים אותי בדירות שכורות, הן שבדרך כלל מדובר בדירות ישנות, עם סיפור, עם מבנה לא שגרתי ונישות שצריך לפצח.
הדירה השכורה של משפחת קרן מרמת אביב בעלת מבנה כל כך לא שגרתי, שגם לאחר ארבעה חודשי עבודה מתמשכת עליה, עדיין הייתי נכנסת לחדר הלא נכון בטעות.
אלכס רופאת נשים ( מהממת) ונועם היי-טקיסט, והשגרה שלהם טרופה עד מאוד.
בהתחלה המבנה המשונה של הדירה השרה תחושה של כאוס, שלדבר אין מקום משלו ושצריך להשליט סדר, אבל עדיין נמשכתי מאוד למבנה הח' המשונה שהוא תולדה של שיפוץ נרחב של הבנין שהוסיף לדירה שני חדרים שיוצאים מחדר המשחקים במעין מסדרון קטן.
אחד המאפיינים היחודיים בתהליך מול אלכס, מעבר לזה שהיה ארוך מהרגיל ואולי בגלל ובזכות כך, זה שכל הריהוט כולו – למעט שולחן האוכל שנקנה בחנות והקומודה הגדולה בכניסה שנבנתה בנגרות אצל ענת ועודד האלופים מ-'ענת מוצרי עץ', הכל יד שניה. אלכס, האלופה הנפלאה הזו שעסוקה כל חייה בתורנויות לילה בבילינסון בנסיון לרפא את כל ואגינות העולם, אשכרה נרתמה למבצע בצורה מעוררת השראה, וכל פריט שליקטנו עבורה – נסעה לקחת מיד, פן יימכר לאדם אחר.
כך יצאה לנו דירה אקלקטית, צבעונית, מעניינת, הכי של פעם אבל הכי לא זקנה, שכל כולה יד 2 – גם וינטג', גם איקאה אבל בעיקר ימבה אופי. לכל חדר רשימת מכולת ואיתרנו פריט פריט לאורך החודשים עד שהגענו לתוצר המוגמר והמשמח.
את הצילומים ביצענו ביום העבודה הרשמי האחרון שלי לפני הלידה מתוך ידיעה שבמקרה הכי גרוע – אלכס תיילד.
לצערי לאלכס לא יצא ליילד, והסיפור הזה לא יהפוך לסקופ משוגע כמו שרצינו – מקסימום פוסט חמוד באתר של דירתי-לי.

על הצילום: אורית ארנון האלופה
על העיצוב: ענת שטג וטל מידן לסטודיו דירתי-לי

Up