כאן גרים: משפחת דירתי-לי

את האלבום הזה אני מעלה באצבעות רועדות.
גם כי יכול מאוד להיות שזה הפוסט האחרון שאני מעלה לפני הלידה (שלי, טל, יש כאן עוד ארבע מעצבות שממשיכות כרגיל כמובן) וגם כי זה מרגיש לי כל כך חשוף ואינטימי: להכניס אתכן לבית שלי. לא סתם בית שלי, זה הבית השכור והיפה שלי שמגלם את כל האג'נדה העיצובית עליה דירתי-לי נשענת: להשקיע, אבל להשקיע חכם. לקנות, אבל לקנות יד שניה ולהעז, הפעם בלי אבל, פשוט להעז תמיד ולהאמין שייצא טוב.
הבית שעברנו אליו לפני חודשיים, וקיבלנו במצב מזעזע (תמונות 'לפני' בסוף), הוא מכלול של כל העיצובים המנצחים של דירתי-לי מהשנים החולפות.
הטפט האהוב מהבית הירוק של שירה ואורטל, צבע קיר הסלון מהבית של גיא מנתניה ורותם ואנטון ממודיעין, מדף העציצים במטבח בהשראת המטבח שעשיתי בדירה בהפתעה של אבישי ורוני, שידות הצד מהבית של נגה ונעם בלב העיר, מחזיקי הוילונות בחדר ילדים (העצלנים החמודים) מהחדר של ארי החמוד של מור ודן, הידיות מהמטבח של עמית ואריק שגרים פה ממול ממש, רגלי השולחן מהבית של יפעת בתל אביב, המדפים מהבית של מירב ואסף משורש, צבע קיר חדר ההורים מחדר השינה של רונית מגינדי, מנורות מהבית של ענת בצפון הישן וכו וכו וכו- פסיפס מרהיב מכל מה שנצרב בלבי עכשיו משמש לי בית, ואין כבוד גדול מזה.
חודשיים אחרי המעבר הלא קל הזה, אורית ארנון הצלמת האהובה שלי הגיעה לחתום את המאמצים והליקוטים הרבים שנעשו כאן, ואני גאה ונרגשת לחלוק איתכן את התוצרים.

קרדיטים שהם מאסט (ובאשר לשאלות המאיפה מאיפה, בכיף ובאהבה אבל מכינה מראש – תשעים אחוז יד שניה):
גלעד הדס – גלעד המתוק, הרגיש והתקתקן – שזיהה את ההורמונליות לצד הפרפקציוניזם ועשה הכל כדי שמכל בלתם ייצא מתוק, ושהגוד וייבז יהיו בבית תמיד. לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיך. אתה סיפור אהבה!
אבי טפטים ווילונות – מלאך הטפטים הפרטי שלי, שכל הלקוחות מתאהבים בו ובצדק, שהגיע הנה אינספור פעמים ובחיוך רחב ולב רחב אף יותר – עשה הכל כדי שאהיה מאושרת עד הגג. אתה נכס עצום!
קרן אור – אבי ורועי, להם אני מנג'סת דרך קבע, שעזרו לי להאיר את הבית הזה באור גדול מאוד.
יוסי הצבעי האלוף – שגיליתי אותו במסגרת המעבר ועכשיו הוא תקוע איתי לנצח – על עבודה יסודית ומדויקת בתנאים לא תנאים ותמיד עם חיוך.
ענת מוצרי עץ – ענת ועודד אהובי לבי, מהאנשים שחודרים עמוק ללב, מלווים כמעט כל פרויקט בדירתי-לי כבר שנים והיו אמונים על כל הנגרות שהוספתי לדירה, ועשו זאת כרגיל – מושלם.
עידו תשובה – גנן והנדימן מדהים – שדאג לנו למרפסת פורחת וצבעונית בלו"ז לא סביר ושיפר לכולם את מצב הרוח בשניות.
לצוות המופלא והאהוב של דירתי-לי – שהייתן כאן בשבילי, ייעצתן, חיפיתן, חיזקתן. מאושרת עליכן כל יום ובמיוחד היום.
צילום: אורית ארנון המופלאה

Up