פעם שלישית גלידה – לקוחות שחוזרים ומתוקים כמו גלידה

הנכס: דירת שלושה חדרים במרכז תל אביב

שכירות/ בעלות: שכירות

הלקוחות: זוג

מסלול: בזק

צילום: דור קוריאדו במסגרת לימודי צילום במנשר תחת מאיה חבקין

איך אתחיל ואספר לכן על מור ודן? אולי פשוט מההתחלה?

 

מור ודן עשו לייק באותה שניה לעמוד שלי לפני אי-אילו שנים, כשהעמוד עמד על מאות בודדים וכשעוד עקבתי אחר כל לייק וניסיתי לפענח את הפרופילים שנמשכים אליו. אני זוכרת שראיתי את התמונה של מור ואמרתי "וואו איזו יפה העוקבת החדשה הזו!".

תוך זמן קצר התקשר אליי דן וסיפר לי על דירה שגר בה עם שותפים שלו במשך השנים, לאחר מכן מור עברה לגור איתו וכשטס ללמוד בחו"ל היא גרה בה עם שותפה – ובסך הכל, אם אני זוכרת נכון, הם גרו בדירה 7 שנים. זוג אינטליגנטי, רהוט, עם הומור מדבק שגרים בדירת סטודנטים שנראית כאילו עברו אליה אתמול והושקעה בה אפס אהבה וכפועל יוצר גילמה אפס אופי. את הדירה ההיא עיצבתי להם צ'יק צ'ק בהנאה והתמוגגות מרובות בחודש תשיעי ואפילו הגעתי עם תינוקת בת שבועיים לתלות להם אמנות על הקיר בחדר שינה. לצערי לאחר מספר תיאומים כושלים (זוג עסוק הזוג הזה), לא הצלחנו לתאם צילומים בדירה ההיא מעולם.

 

אבל! הרומן הזה לא כבה מעולם, שמרנו על קשר ועל קצב לייקים הדדי גבוה – ולכן לא פלא שהם פנו אליי כשהחליטו להשתדרג אף יותר ולעבור לדירה קצת יותר גדולה עם חדר עבודה ומרפסת מפנקת, ולכן לא פלא שבכלל לא בדקתי ביומן ומיד אמרתי "כןןןן כןןןןן רוצה שוב!!!" ולכן גם – בכלל לא פלא שהצלחנו תוך שלושה ימים לנייד את העיצוב של הדירה הקטנה והחביבה שלהם לדירה הגדולה, לעדכן אותו, להשלים את החסר ולהתמוגג ממה שיצא, ולכן לא פלא שבכלל לא נדרש הרבה כסף בשביל זה (פחות מ-10,000 ש"ח אם לומר בדיוק) ולכן לא פלא שיצא כל כך נפלא, מואר, הם.

 

הפעם – להבדיל מהדירה שהמתינה לי שבע שנים, תוך שבוע מהרגע שעברו לדירה – היא הייתה בית. בית שמי שנכנס אליו יודע מיד – הרי כאן ודאי גרים מור ודן.

 

ומור עדיין מאוד יפה, ודן עדיין ממש נפלא ועם שניהם הרומן עוד לא תם. כבר הבטחתי להם: פעם עשירית עליי (אבל בפעם השלישית, גלידה עליי. יש למה לצפות!)

לשמחתי הרבה, מאיה חבקין, הצלמת האגדית והאהובה עליי פנתה אליי מיד עם סיום הפרויקט בהצעה לשלוח אליי תלמיד מחונן שלה, דוריאן קורידו שמו, לצלם את אחד הפרויקטים שלי, ומיד הצעתי לה את הדירה הזו, המוארת הזו, עם התקרות הגבוהות האלה, שאהבה צורחת מכל פינה שלה ולשמחתי הם הלכו על זה.

Up