תוך חודש ימים ואפס לילות

טלפון אחד ענייני ולחוץ אך נעים וחודש לאחריו סלון, פינת אוכל ועוד שמונה חדרים מאובזרים, מסגוננים ומשמחים, נטולי רבב, עומדים להם בנחת ובהרמוניה שלא מעידה כהוא זה על הלוז והתקציבים הדוחקים שהביאו אותם עד הלום.

 

פרויקט ראשון שלי נטול יד 2 וואט-סו-אבר, מחוץ לאזור הנוחות אמנם אבל התוצאה די נוחה לי בלשון המעטה.

 

הפרויקט היווה אבן דרך בדרכי המקצועית, שכן עד הנקודה הזו העדפתי לשלב מספר גבוה של פרויקטים קטנים – עד ארבעה חדרים גג, ובפרויקט הזה גיליתי שעל אף חיבתי ונטייתי הטבעית לדירות צפופות וחמימות, אני יכולה גם להשתלט על פרויקטים בסדר גודל שכזה בזכות תכנון מדויק לזמנים וניהול עבודה נוקשה. הפרויקט הזה שינה את הדרך שבה אני מנהלת פרויקטים ומתנהלת בכלל – מלו"ז גמיש ללו"ז נוקשה שנקבע באופן קבוע חודש מראש ברמה היומיומית שעתית דקתית, וכל בעלי המקצוע שעובדים איתנו בדירתי-לי מיישרים קו לפיו.

 

עוד יציאה קטנה מאזור הנוחות בפרויקט נרשמה בזכות הסיקור הנרחב שלו ב-XNET על ידי העיתונאית והאדריכלית המוכשרת מיכל בלאו, שהצליחה לשכנע אותי ואת הלקוחה לחשוף את כל סך ההוצאות, הרכישות והספקים וכן את תכנון הזמנים. החשיפה הזו הייתה קשה עבורי שכן אני לא משתייכת לז/אנר שחושף את כל הקלפים, ואני חשה נאמנות גדולה ללקוחות שמשלמים ממיטב כספם כדי להנות מהידע הנרחב שצברתי עם השנים, אבל כאן החלטתי – בשיתוף עם עידית כמובן – לחרוג כדי להציג כיצד מתבצע תהליך עבודה יסודי בדירתי-לי על פרויקט גדול והחשיפה הביאה עמה הרבה יותר לקוחות חדשים מאשר איבדה לקוחות פוטנציאליים שהחליטו לעשות העתק הדבק 🙂

 

מתעניינות בתהליך? למה לי להכביר במלים כשמיכל עשתה זאת מעולה עבורי בכתבה הזו ב-XNET ששברה את האינטרנט.

Up